Jdi na obsah Jdi na menu
 


Černá magie je velice lákavá a svůdná, jelikož pramení z nejtemnější části lidské duše. Černou magií se nazývá přetransformování energie, která má za úkol ničit nebo poškozovat. Nejvhodnější pro černou magii, jsou takové předměty, které působí na psychiku temným a "zlým" dojmem. Nejzákladnějším předmětem, je amulet obrácený pentagram, jelikož skrz něj se pročišťuje negativní energie z lidí, nebo předmětů do křišťálově čisté negativní energie, která v sobě nemá příměsi energie, neboli části energie, která je také negativní, ale má v sobě části jiných energií.

Příklad - každý člověk, nebo předmět má v sobě určitý druh energie, která je většinou nekompatibilní pro jiné účely a je těžké s ní pracovat. Proto používám pentagram na přetransformování této energie do neutrální energie - křišťálově čisté negativní energie, s kterou se dobře pracuje a dále se podle potřeby upravuje přidáváním příměsí jiných energií. (omlouvám se, ale je to velice těžké popsat a vyjádřit). Vše je o energii a stimulaci mágova mozku. Jak co na něj působí a jak to cítí. Také rituály s knihy Stínů jsou založené na podstatě stimulovat a naladit mozek na dané prokletí, či rituál. Všechny magické předměty jsou v základě obyčejné předměty, kterým až mág dá život a sílu, skrze jeho vlastní vůli. Někdy je důležitá správná hudba, ne metal nebo podobná muzika, ale hluboké, pomalé, temné tóny, které jsou neutrální např. nahrávka bouřky se zvuky dopadajících kapek deště a občasné zahřmění. Důležité jsou i fotka, nebo části oblečení, či těla (vlasy, nehty) člověka, kterého chcete zničit. Pokud nemáte k dispozici fotku, nebo části těla nepřítele, stačí když ho znáte a víte alespoň jak vypadá. Vaše mysl je jako fotoaparát, kde máte uloženo vše. Všechny předměty s kterými se při rituálech pracuje tvoří jeden celek a každý předmět je určen na něco jiného. Základem při rituálu je utvoření ochranného kruhu, kolem mága a pentagram, který má mág zavěšený na krku. Pro tvorbu ochranného kruhu je důležitý obřadní nůž s nevodivou rukojetí, kterým kolem sebe ve vzduchu mág udělá ochranný kruh, v proti směru hodinových ručiček. Tento druh ochranného pole, se používá tehdy, pokud rituál provádíte v místnosti, ve které nejde nakreslit ochranný kruh na podlahu. Dále jsou důležité černé svíčky, vykuřovadla (bylinky, vonné tyčky, olej Black Devil, atd.) a další pomůcky. Jak už jsem zde zmiňoval Pentagram - je to symbol síly a energie, jeho čtyři hroty symbolizují čtyři živly(oheň, vítr, země, vzduch) a pátý hrot symbolizuje mágovu vůli, tzn. ovládnutí všeho skrze mágovu sílu vůle. Také je to vynikající odražeč negativních sil.

Černou magií se dá dosáhnout naplnění pomsty pramenící s nespravedlnosti, aniž by jste se zapletli do konfliktu se zákonem hmotného světa ve kterém žijeme. Ale dávejte si veliký pozor, aby jste vždy jednali oprávněně, jelikož všechno co uděláte se vám vrátí a zrcadlový odraz může pro vás být hodně nepříjemný a mnohdy i smrtící. Černou magii používejte pouze tehdy, pokud není jiná možnost. Černá magie je jako zbraň, a proto má její praktikování hrůzné následky a mnohdy i pro samotného mága, pokud nejedná oprávněně.